دوره های دوخت برتر

 • نام کتاب
  نازک دوز زنانه (درجه ۲) به روش متریک
 • دسته بندی
  کتاب
 • توضیح کوتاه
  کتاب نازک دوز زنانه (درجه ۲) به روش متریک در ۱۲ فصل شما را با انواع دوختهای اولیه و وسایل خیاطی ، اساس دامن ، بالاتنه و آستین ، مدلسازی و انتقال پنس ، انواع پارچه ، برش و دوخت برشها ، یقه ها آشنا میکند. شامل: الگوی انواع دامن و شلوار الگوی بالا تنه و انتقال پنس الگوی انواع آستین و یقه رفع عیوب اندام مدلسازی و آموزش دوخت همراه با: ۸ صفحه ژورنال شلوار و ده ها مدل ۵۳۵ سؤال چهار گزینه ای مطابق با استاندارد فنی و حرفه ای
 • قیمت
  220,000 تومان

توضیحات کتاب

این کتاب جامع نازک دوزی به روش متریک در 12 فصل تدوین گردیده است، که شامل آموزش الگوی شلوار و انواع دامن، الگوی بالاتنه و انتقال پنس، الگوی انواع آستین، رفع عیوب اندام، مدل سازی، آموزش دوخت است ودر فصل‌های اول با انواع دوخت‌های اولیه آشنا می‌شوید. در فصل‌های بعدی اساس دامن، بالاتنه و آستین گفته می‌شود و مدلسازی و انتقال پنس آموزش داده می‌شود. در فصل پایانی با انواع پارچه ،برش و دوخت برش‌ها ، یقه‌ها آشنا می‌شوید. در انتهای کتاب هم سوالات چهار گزینه‌ای به همراه پاسخ آنها قرار داده شده است؛ که شما می‌توانید از آن‌ها برای امتحان فنی و حرفه ای استفاده کرده و مدرک آن را کسب کنید .
شما می‌توانید در کنار این کتاب از دوره نازک دوزی  استفاده کنید تا به همراه مسائل تئوری در موضوعات عملی هم مهارت لازم را کسب کنید.

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است