courses-icon

دوره های رایگان آموزش خیاطی

با دريافت دوره‌های رایگان دوخت برتر، از آشنایی اولیه با اساتيد و مباحث آموزشی بهره‌مند شوید!

دوره های رایگان آموزش خیاطی
دوره رایگان نازک دوزی
دوره رایگان نازک دوزی

اگر می‌خواهید با تماشای یک دوره کوتاه و رایگان، مباحث آموزش خیاطی از صفر شامل شناخت ابزار، نحوه طراحی الگو و دوخت لباس‌های ساده را یاد بگیرید، می‌توانید آموزش‌های خود را با مینی دوره رایگان نازک دوز به صورت رایگان شروع کنید.

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان خیاطی آسان
دوره رایگان خیاطی آسان

اگر دوست دارید خیاطی را با روشی راحت و بدون نیاز به رسم الگو یاد بگیرید، ما به شما مباحث پایه دوخت لباس را بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌‌ای آموزش خواهیم داد. همین حالا مینی دوره رایگان خیاطی آسان را از ما دریافت کنید!

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان متد ترک
دوره رایگان متد ترک

مینی دوره رایگان متد ترک شامل تکنیک‌های دوخت سریع لباس برای تمام افراد مبتدی و پیشرفته است. شما می‌توانید مبانی پایه خیاطی را به سادگی و در چند ویدئوی آموزشی کوتاه یاد بگیرید. همین حالا و بدون پرداخت هزینه، شروع کنید!

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان مانتو دوز
دوره رایگان مانتو دوز

اگر دوست دارید در چند آموزش کوتاه، با نکات پایه و ترفند‌های دوخت مانتو آشنا شوید، مینی دوره رایگان آموزش مانتو دوز به شما در یادگیری اصول پایه خیاطی کمک می‌کند.

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان ضخیم دوز
دوره رایگان ضخیم دوز

اگر دوست دارید در چند آموزش کوتاه با اصول پایه در دوخت لباس‌های پاییزه و زمستانه آشنا شوید و رسم الگو و تکنیک‌های اولیه را یاد بگیرید؛ مینی دوره رایگان آموزش ضخیم دوز به شما در یادگیری مفاهیم و نکات اولیه کمک می‌کند.

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان شب و عروس
دوره رایگان شب و عروس

اگر با مباحث پایه خیاطی لباس آشنا هستید و قصد دارید با نحوه دوخت لباس‌های مجلسی و لباس عروس آشنا شوید، مینی دوره آموزش لباس شب و عروس دوخت‌برتر شروعی برای یادگیری مبانی اولیه رسم الگو، برش و دوخت است.

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان طراحی لباس
دوره رایگان طراحی لباس

دوره رایگان آموزش طراحی لباس، مختص علاقه‌مندان این حوزه است. دوخت برتر با ارائه این دوره توانسته فرصت ویژه‌ای را برای دوستداران طراحی لباس فراهم کند تا بدون پرداخت هزینه‌ای با مبانی طراحی و رسم فیگور آشنا شوند.

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان بچگانه دوز
دوره رایگان بچگانه دوز

دوره‌ای رایگان و پر از نکات و ترفند‌های آموزشی پایه، برای آن‌هایی که به دنبال یادگیری دوخت لباس کودک و نوجوان هستند؛ در مینی دوره بچگانه‌دوز دوخت برتر، بدون هزینه دوخت لباس‌های بچگانه را شروع کنید.

1 فصل - 1 قسمت
دوره رایگان بافتنی
دوره رایگان بافتنی

دوست دارید در چند ویدیوی آموزشی کوتاه، با تکنیک‌ها و روش‌های بافندگی به صورت رایگان آشنا شوید؟ مینی دوره بافتنی دوخت برتر، به طور مقدماتی روش‌های چند مدل بافت را به شما یاد می‌دهد. همین حالا بدون پرداخت هزینه بافتنی را شروع کنید!

1 فصل - 1 قسمت

آموزش خیاطی رایگان، در آموزشگاه خیاطی دوخت برتر

آموزشگاه خیاطی دوخت برتر با بیش از چهل هزار هنرجوی فعال در رشته طراحی و دوخت، مباحث رایگان آموزش خیاطی از پایه تا پیشرفته را به شما عزیزان ارائه می‌کند.

شما هم می‌توانید با گذراندن دروس خیاطی و طراحی لباس به صورت رایگان، مبانی اولیه خیاطی، بافتنی و طراحی لباس را فرا بگیرید.

همچنین پس از گذراندن دوره های رایگان آموزش خیاطی، شما می توانید پس از محک زدن علاقه ی خود دوره های آموزش خیاطی وبسایت دوخت برتر را خریداری کنید.

برترین دوره‌های آموزش رایگان خیاطی

در آموزشگاه خیاطی دوخت برتر، آموزش رایگان تعمیرات چرخ خیاطی، آموزش بافتنی با دومیل و قلاب بافی رایگان، همچنین مینی دوره‌های مربوط به خیاطی از پایه تا رنگ شناسی، همگی در قالب دوره‌ای رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند. پس از گذراندن دوره‌های رایگان آموزشگاه دوخت برتر، قابلیت کسب درآمد از طریق خیاطی برای شما در بستر‌های زیر فراهم می‌شود.

  1. یادگیری دوخت و دوز از پایه به صورت رایگان
  2. آموزش رایگان دوخت هرگونه لباس از پایه
  3. آموزش رایگان تعمیر چرخ خیاطی
  4. آموزش رایگان بافتنی تک میل و دو میل