دوره رایگان بچگانه دوز

دوره رایگان بچگانه دوز

دوره‌ای رایگان و پر از نکات و ترفند‌های آموزشی پایه، برای آن‌هایی که به دنبال یادگیری دوخت لباس کودک و نوجوان هستند؛ در مینی دوره بچگانه‌دوز دوخت برتر، بدون هزینه دوخت لباس‌های بچگانه را شروع کنید.
+4000
هنرجو این دوره را تا کنون تهیه کرده اند.
رایگان

پشتیبانی یک ساله


اپدیت رایگان و مادام‌العمر


ضمانت بازگشت وجه


گواهینامه پایان دوره


بیش از ۷۰هزار هنرجو از داخل و خارج کشور

درباره دوره رایگان بچگانه‌دوز

مینی دوره رایگان آموزش بچگانه دوز، مخصوص افرادی است که با مباحث پایه نازک دوزی آشنا هستند، و به یادگیری سرفصل‌های ساده دوخت لباس کودک علاقه‌ دارند. در مجموعه دوخت برتر، مباحث پایه ژورنال شناسی، رسم الگو و دوخت لباس کودک و نوجوان را بدون دریافت هزینه به شما آموزش می‌دهیم.

اگر می‌خواهید بدانید که دوخت لباس‌های کودکانه جزو علایق شما هست یا نه، تماشای این مینی دوره رایگان بسیار کمک کننده خواهد بود!


در مینی دوره رایگان آموزش دوخت لباس کودک و نوجوان چه مواردی یاد می‌گیریم؟

 • ژورنال لباس بچه مدل سرهمی(بیلرسوت)

 • استایل بیلرسوت(سرهمی)

 • برش سرهمی(بیلرسوت)دخترونه

 • دوخت جیب

 • دوخت کش به دمپای سرهمی

 • دوخت تکه پیش بند

 • اتصال پیشبند به شلوار در سرهمی بچگانهبه دنبال مباحث بیشتری از دوره بچگانه دوز هستید؟

پس از تماشای رایگان سرفصل‌های بچگانه دوز، اگر نسبت به وارد شدن در حوزه دوخت لباس‌های بچگانه اطمینان کافی پیدا کردید، وقت آن رسیده تا شما را با مجموعه‌ای بسیار کامل‌تر از آموزش انواع مدل‌های لباس بچگانه آشنا کنیم. دوره بچگانه دوز، مجموعه کاملی از تمام سرفصل‌های مورد نیاز برای یادگیری دوخت لباس در فصول مختلف برای دختران و پسران از سنین ۲ تا ۱۴ سال را به شما ارائه می‌کند.


مزیت‌های تهیه پکیج آموزش بچگانه دوز چیست؟

 1. ارائه نکات گسترده، تکنیک‌های مهم دوخت لباس و مباحث آموزشی فراوان به هنرجو توسط استاد محمدی

 2. به‌روزرسانی سرفصل‌ها در هر بازه زمانی؛ به نحوی که سال‌ها بعد از خرید دوره هم به محتوای‌ ترند دسترسی داشته باشید تا امکان دوخت جدید‌ترین لباس‌ها برایتان امکان‌پذیر باشد.

 3. برخورداری از مدرک پایان دوره بچگانه دوز جهت کار

 4. یک سال پشتیبانی رایگان و برخورداری از مشاوره رفع اشکال و پاسخ به سوالات خیاطی 

 5. امکان تماشای آنلاین تمام ویدئو‌ها در هر زمان

همین حالا مینی دوره رایگان آموزش دوخت لباس‌های کودک و نوجوان را به رایگان تهیه کنید!

سرفصل های دوره

این دوره شامل 1 سرفصل میباشد که میتوانید لیست این سرفصل ها را مشاهده کنید.
تعداد فصل ها :‌1
آخرین بروزرسانی :۸ خرداد ۱۴۰۳

درباره استاد

با مدرس این دوره آموزشی بیشتر آشنا شوید

معصومه محمدی القار

نویسنده بیش از 100 عنوان کتاب خیاطی

quote-icon

معصومه محمدی القار مدیر مجموعه دوخت برتر در زمینه‌ی آموزش طراحی و دوخت است. بیش از ۱۰۰ کتاب آموزشی در شاخه طراحی و دوخت، طی ۲۵ سال سابقه درخشان ایشان به عنوان دبیر آموزش و پرورش تالیف شده است که هدف والای الگو کشی آسان‌تر، و ایجاد اشتغال برای هنرجویان را در بر دارد.

teacher-pricute
certificate-image
آینده در دست تو!

دوخت‌برتر پلی است که شما را از سطح علاقه‌مندی به خیاطی به سطح تسلط و حرفه‌‌ای شدن در این هنر سوق می‌دهد. با گذراندن دوره‌های دوخت برتر و دریافت مدرک معتبر، نه تنها به یک هنرمند، بلکه به یک استاد ماهر در زمینه طراحی و دوخت تبدیل خواهید شد.

دوره‌های باکیفیت، کامل و جامع دوخت‌ برتر، هرآنچه برای حرفه‌ای شدن نیاز دارید را در اختیارتان می‌گذارند. این مدرک ارزشمند؛ هم نشان‌دهنده‌ی تلاش و پیشرفت شما در کسب مهارت‌هاست، و هم نمایانگر آینده‌ی درخشانی که در صنعت خیاطی در انتظارتان است.

هیچ سوالی بی‌جواب نمی‌ماند!

زمانی که شما به عنوان یکی از هنرجویان دوره‌های دوخت برتر به ما ملحق می‌شوید، فقط یک دوره آموزشی نمی‌گذرانید، بلکه در کنار یادگیری مهارت‌ها، یک حمایت همه‌جانبه از تیم پشتیبانی ما دریافت می‌کنید. از ابتدا تا انتهای دوره و حتی یک سال بعد از خرید دوره، با تیم ۲۰ نفره‌ی متخصص، همواره کنار شما هستیم تا در هر لحظه، به شما کمک کنیم و سوال‌ها و چالش‌های مسیر یادگیری را برایتان رفع کنیم.

شماره پشتیبانی :

02191012747

ostad-image
handwritten-by-ostad
handwritten-by-ostad

سوالات متداول

موارد مهمی که ممکن است دغدغه‌ی شما هم باشد.

دیدگاه خود را درباره این دوره بنویسید

با ارسال دیدگاه خود درباره این دوره به بهبود و کیفیت دوره ها کمک کنید.

0 امتیاز دهنده

آشنایی با مجموعه دوخت برتر

دوخت برتر مجموعه‌ی آموزش خیاطی است که از سال ۱۳۹۹ توسط استاد معصومه محمدی القار تاسیس شده و در نظر دارد تا بستر کارآفرینی و اشتغال را برای هنرجویان خود، از طریق آموزش تمامی مباحث خیاطی، بافندگی، تعمیرات چرخ خیاطی، طراحی لباس و جنسیت شناسی، ایجاد کند. دوخت برتر آموزشگاهی آنلاین است که به وسیله آن تماشای دوره‌های خیاطی، به تجربه‌ای دلچسب تبدیل می‌شود؛ دلیل اصلی این موضوع قابلیت تماشای چندین و چندباره‌ی آموزش‌ها در هر بازه زمانی است. علاوه بر آن، وجود مشاورین ۲۴ ساعته تحت نظر استاد محمدی تا یک سال پس از تهیه دوره و ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای، از دیگر مزایای شرکت در دوره‌های دوخت برتر است. در نهایت در دوخت برتر یاد می‌گیرید چطور به کسب درآمد بی دغدغه و راحت رسیده و خودکفایی را به حد بالا برسانید. در مسیر پیشرفت، همراه شماییم!

about-us

دوره های پیشنهادی

هنرجویان دوره های زیر را نیز پیشنهاد میکنند