الگو برتر کت

رسم الگو برای دوخت کت، فرایند زمان‌بر و پیشرفته‌ای در خیاطی است که به یادگیری مباحث نازک دوز نیاز دارد. اما دوخت برتر پکیجی کامل از الگو‌های آماده کت برای سایز ۳۶ تا ۵۸ ارائه کرده که با آن می‌توانید انواع مدل‌های مختلف کت زنانه و مردانه را بدوزید!
+7000
هنرجو این دوره را تا کنون تهیه کرده اند.
2,000,000
1,800,000

پشتیبانی یک ساله


اپدیت رایگان و مادام‌العمر


ضمانت بازگشت وجه


گواهینامه پایان دوره


بیش از ۷۰هزار هنرجو از داخل و خارج کشور

درباره دوره:

یکی از راه‌هایی که به کمک آن می‌توانید لباس‌های زیبا برای افراد مختلف بدوزید، اندازه‌گیری و رسم الگو است که اگر درست انجام شود، دقت خروجیِ نهایی کار را افزایش می‌دهد.

از آن جایی که افراد مختلف سایز‌بندی مخصوص به خود را دارند؛ برای هر فرد در زمان دوخت کت، باید یک الگوی جداگانه طراحی کنید. حتی ممکن است با نقص‌های اندامی متعددی مانند افتادگی شانه و شانه‌های مربعی مواجه شوید که روند رسم الگو را پیچیده‌تر می‌کنند و زمان زیادی از شما می‌گیرند.

در اینجا پکیج کاملی از انواع الگو‌های آماده برای دوخت کت را به همراه آموزش رفع نقص‌های اندامی مخصوص خانم‌ها برای شما در نظر گرفته‌ایم، تا در زمان کمی بتوانید زیبا‌ترین مدل‌های کت را با دقت بالا بدوزید!


مزیت تهیه دوره الگوی کت چیست؟

حتی خیاطان حرفه‌ای که در رسم الگو ماهر هستند، ممکن است در انبوه حجم سفارشات با کمبود زمان مواجه شوند و از الگو‌های راحت و آماده برای دوخت لباس استفاده کنند. 

استفاده از الگو‌های آماده باعث کاهش هزینه‌های خیاطی می‌شود؛ چرا که دیگر نیازی به خرید دوره‌های خیاطی از پایه و کاغذ الگو برای هر مدل نیست. کافی است تا الگوی آماده را بر روی پارچه قرار دهید و آن را ببرید. 

ویدئوی آموزشی با تدریس استاد معصومه محمدی القار در پنل کاربری برای شما قرار داده شده و به کمک آن، می‌توانید روش استفاده از الگوی کت برای دوخت مدل‌های مختلف را یاد بگیرید.


محتویات پکیج الگوی کت شامل چه مواردی است؟

پکیج الگوی کت، آموزش‌های بسیاری را به شما یاد می‌دهد که در ادامه آن را می‌بینید.

  • ۱۲ الگوی متفاوت از سایز ۳۶ تا ۵۸ برای دوخت کت

  • ارائه جدول سایز‌بندی برای تعیین درست سایز افراد

  • آموزش دوخت کت به صورت یک‌تکه، بدون نیاز به درز دوزی در قسمت پهلو

  • آموزش یقه انگلیسی و تبدیل آن به یقه بلیزر و یقه آرشال به صورت ویدئویی (پس از این آموزش می‌توانید انواع مدل‌‌های یقه را بدوزید)

  • آموزش دوخت جیب تک فیلتاب و دو فیلتاب

  • آموزش دوخت جیب کت با نقاب

  • آموزش دوخت کت تک ردیف دکمه‌خور

  • آموزش دوخت آستین دو‌تکه کت


آیا خروجی لباس‌های دوخته شده با الگوی کت قابل قبول است؟

پکیج الگوی کت نتیجه‌ی فعالیت استاد معصومه محمدی القار، مدیر مجموعه دوخت برتر و مدرس رشته طراحی و دوخت فنی و حرفه‌ای، با بیش از ۲۵ سال سابقه کاری است.

گاهی اوقات ممکن است در برش پارچه اشتباه رخ دهد و شما ناخواسته از خط اصلی الگو، به داخل پارچه عبور کنید. تمامی الگو‌ها از سه تا چهار سانتی متر فضای اضافه برخوردار شده‌اند تا از آسیب‌های احتمالی به پارچه جلوگیری شده و در اندازه‌ی لباس برای سایز مورد نظر مشکلی ایجاد نشود.

برای اطمینان بیشتر شما، تمام اندازه‌گیری‌ها به صورت مستقیم توسط استاد محمدی انجام شده و به کمک برنامه حرفه‌ای جِمینی که در طراحی کامپیوتری لباس حرف اول را می‌زند، محاسبه شده است.


برای تهیه پکیج الگوی کت به آموزش خیاطی نیاز است؟

تمام الگو‌های آماده شده بدون نیاز به آموزش خیاطی قابل استفاده هستند؛ تنها آموزش مورد نیاز برای شما هنرجویان دوخت برتری، روش کار با الگوی کت است.

به همین منظور، ویدئوی آموزش صفر تا صد دوخت لباس به کمک الگوی کت را به شما ارائه کرده‌ایم تا بتوانید زیبا‌ترین کت‌های زنانه را متناسب با اندازه‌‌های هر فرد بدوزید.

الگو‌های چاپی از چه جنسی هستند؟ آیا از دوام کافی برخوردارند؟

تمامی الگو‌های موجود در پکیج الگوی کت به روش پلات چاپ شده‌اند. پلات جوهری با کیفیت بالا بوده و از لایه محافظ و براق از جنس لمینت برای دوام بیشتر کاغذ استفاده می‌کند. الگو‌ی کت تحت محافظت بالای روش پلات بوده به هیچ وجه خراب نمی‌شود.

سرفصل های دوره

این دوره شامل 1 سرفصل میباشد که میتوانید لیست این سرفصل ها را مشاهده کنید.
تعداد فصل ها :‌1
آخرین بروزرسانی :۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

درباره استاد

با مدرس این دوره آموزشی بیشتر آشنا شوید

معصومه محمدی القار

نویسنده بیش از 100 عنوان کتاب خیاطی

quote-icon

معصومه محمدی القار مدیر مجموعه دوخت برتر در زمینه‌ی آموزش طراحی و دوخت است. بیش از ۱۰۰ کتاب آموزشی در شاخه طراحی و دوخت، طی ۲۵ سال سابقه درخشان ایشان به عنوان دبیر آموزش و پرورش تالیف شده است که هدف والای الگو کشی آسان‌تر، و ایجاد اشتغال برای هنرجویان را در بر دارد.

teacher-pricute
certificate-image
مدرک پایان دوره

دوخت برتر به عنوان یک موسسه آموزشی، با کیفیت و اعتبار بالا، به ارائه دوره‌هایی در حوزه دوخت و طراحی پوشاک متعهد است. با تکمیل دوره و پس از موفقیت در آزمون پایان دوره، ما به افتخار می‌آوریم که به شرکت‌کنندگان محترم، به عنوان انعکاسی از تلاش و پیشرفت آنان، مدرکی ارزشمند از پایان دوره اهدا نماییم. این مدرک، نشان از تسلط و شناخت عمیق هنرجویان در زمینه مهارت‌های دوخت و طراحی است و به عنوان یک انگیزه برای آنها برای پیشروی در حوزه این هنر، می‌باشد.

پشتیبانی دوخت برتر

پشتیبانی پس از خریداری دوره‌های دوخت برتر، به منظور رفع هرگونه اشکال و مشکلاتی که هنرجویان ممکن است در طول دوره تجربه کنند، فراهم شده است. ما به ارمغان می‌آوریم یک تیم پشتیبانی قوی که آماده است به شما در هر مرحله از دوره کمک کند.

سوالات متداول

موارد مهمی که ممکن است دغدغه‌ی شما هم باشد.

دیدگاه خود را درباره این دوره بنویسید

با ارسال دیدگاه خود درباره این دوره به بهبود و کیفیت دوره ها کمک کنید.

0 امتیاز دهنده

آشنایی با مجموعه دوخت برتر

دوخت برتر مجموعه‌ی آموزش خیاطی است که از سال ۱۳۹۹ توسط استاد معصومه محمدی القار تاسیس شده و در نظر دارد تا بستر کارآفرینی و اشتغال را برای هنرجویان خود، از طریق آموزش تمامی مباحث خیاطی، بافندگی، تعمیرات چرخ خیاطی، طراحی لباس و جنسیت شناسی، ایجاد کند. دوخت برتر آموزشگاهی آنلاین است که به وسیله آن تماشای دوره‌های خیاطی، به تجربه‌ای دلچسب تبدیل می‌شود؛ دلیل اصلی این موضوع قابلیت تماشای چندین و چندباره‌ی آموزش‌ها در هر بازه زمانی است. علاوه بر آن، وجود مشاورین ۲۴ ساعته تحت نظر استاد محمدی تا یک سال پس از تهیه دوره و ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای، از دیگر مزایای شرکت در دوره‌های دوخت برتر است. در نهایت در دوخت برتر یاد می‌گیرید چطور به کسب درآمد بی دغدغه و راحت رسیده و خودکفایی را به حد بالا برسانید. در مسیر پیشرفت، همراه شماییم!

about-us

دوره های پیشنهادی

هنرجویان دوره های زیر را نیز پیشنهاد میکنند