courses-icon

پکیج‌های آموزش خیاطی دوخت برتر

با پکیج‌‌های آموزشی دوخت برتر از پیشنهادات اقتصادی و مدرک معتبر پایان دوره بهره‌مند شوید!

پکیج‌های آموزش خیاطی دوخت برتر
طراحی لباس و رنگ شناسی
طراحی لباس و رنگ شناسی

پکیج طراحی لباس و رنگ شناسی دوخت برتر، یکی از کامل‌ترین آموزش‌ها برای تبدیل شدن به یک طراح لباس حرفه‌ای را به شما ارائه می‌کند.

2 دوره آموزشی
ضخیم دوز
ضخیم دوز

دوره ضخیم دوزی به شما در یادگیری حرفه‌ای تمام فوت‌وفن‌های خیاطی کمک کرده و امکان کسب درآمد قطعی از خیاطی را برایتان فراهم می‌کند. پکیج ضخیم دوز شامل 3 ترم درسی است که با گذراندن آن، الگوکشی و دوخت تمام لباس‌های ضخیم را آموزش می‌بینید.

3 دوره آموزشی
پکیج الگو برتر+‌‌ آموزش و ارسال رایگان
42%
پکیج الگو برتر+‌‌ آموزش و ارسال رایگان

از کاغذ تا چاپ، هزینه‌ی تولید الگو بسیار بالاست. با این حال، ما برای شما فرصتی فراهم کردیم که تا ۵ روز، الگوهای آماده را «فقط با پرداخت هزینه‌ چاپ» و آموزش و ارسال رایگان + هدیه ویژه🎁 تهیه کنید.برای استفاده از این فرصت الگو را به سبد خرید اضافه کنید👇

5 دوره آموزشی
8,600,000
4,988,000
مشاهده جزییات
شب و عروس
شب و عروس

با گذراندن دوره شب و عروس، می‌توانید کسب درآمد خود را از خیاطی چندین برابر کرده و تنوع بالایی از مدل‌های لباس عروس و شب را بدوزید.

3 دوره آموزشی
بافتنی (بافندگی)
بافتنی (بافندگی)

دوره‌ای اقتصادی برای شما هنرجویان عزیز که قصد یادگیری آموزش بافت هر مدل لباس، اکسسوری، سیسمونی، وسایل تزیینی خانه، آشپزخانه و اتاق خواب را دارید. به کمک دوره آموزشی بافندگی دوخت برتر، هزینه‌های خرید بافت رو به یک سوم کاهش داده و به راحتی کسب درآمد کنید!

3 دوره آموزشی
نازک دوز
نازک دوز

دوره نازک دوز یا خیاطی از صفر، یکی از آموزش‌های پایه و الزامی برای تمام خیاطان محسوب می‌شود. در دوره نازک دوزی دوخت برتر که شامل 4 ترم درسی و 37 سرفصل است، تبدیل به یک خیاط حرفه‌ای می‌شوید.

4 دوره آموزشی
مانتو دوز
مانتو دوز

اگر به دنبال یادگیری تمام مباحث مربوط به دوخت مانتو به صورت تکمیلی هستید، پکیج اصلی دوخت برتر با عنوان دوره مانتو دوزی، با هزینه‌ای به صرفه و با قابلیت ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای، قابل دریافت است.

2 دوره آموزشی